Akademik Birim Temsilcilerimiz
AKADEMİK BİRİM ADI AKADEMİK BİRİM TEMSİLCİSİ BÖLÜMLER / PROGRAMLAR BÖLÜM / PROGRAM TEMSİLCİLERİ
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi İsmail Onur TUNÇ    
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Prof. Dr. Burcu KILINÇ SAVRUL
 Arş. Gör. Dr. Tuğçe YILDIZ
İşletme Dr.Öğr.Üyesi Güngör HACIOĞLU 
İktisat Arş.Gör. Gülistan Can
Maliye Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan ENGİN
Ekonometri Arş.Gör. Nazife Zeynep Çakır
Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Arş.Gör.Arife UYGUN 
Kamu Yönetimi Arş.Gör.Gökçe IŞIK AYDIN
Uluslararası İlişkiler Arş.Gör. Murat Çağrı Tuna
Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Esra DEMİREL Finans ve Bankacılık Prof.Dr. Nur Dilbaz Alacahan
Uluslarası Ticaret ve Lojistik Arş. Gör. Mehmet Karadağ
Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Arş.Gör. Seçil KOLSAL ACAR     
Diş Hekimliği Fakültesi Arş. Gör. Gamze COŞAN ATA    
Eğitim Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi Enes YAŞAR Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü Prof. Dr. Muhammet ERAT
Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı Prof. Dr. Muhammet ERAT
Coğrafya Eğitimi  Prof. Dr. Okan YAŞAR
Türkçe Eğitimi Doç. Dr. Mehtap ÖZDEN
Güzel Sanatlar Eğitimi Prof. Dr. Alaattin CANBAY
Müzik Eğitimi Öğr. Gör. Çiğdem ERGUN GÜVENÇ
Resim-İş Eğitimi Arş. Gör. Hüseyin ULUS
Özel Eğitim Dr. Nilüfer UMAR
Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Arş. Gör. Ilgım ÖZERGUN
Eğitim Bilimleri Dr. Bekir ÇELİK
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğr. Gör. Dr. Cumali YAŞAR
İngiliz Dili Eğitimi  Dr. Müge KARAKAŞ
Japon Dili Eğitimi Dr. Esra KIRA
Fen  Fakültesi Doç. Dr. Oğuz ÖZTÜRK İstatistik Dr. Öğr. Üyesi Berin GÜLTAY
Biyoloji Arş. Gör. Dr. Aslıhan ÖZBİLEN
Kimya Arş. Gör. Dr. Arif Sercan ŞAHUTIĞLU
Moleküler Biyoloji ve Genetik Arş. Gör. Hasan UZKUÇ
Fizik Arş. Gör. Dr. Naci ERKAN
Uzay Bilimleri ve Teknoloji Arş. Gör. Murat İnanç GÖZÜTOK
Güzel Sanatlar Fakültesi Arş.Gör. Mert YAVAŞCA    
İlahiyat Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Mustafa DİKMEN    
İletişim Fakültesi Doç. Dr. Feyza DALAYLI Radyo, Tv ve Sinema Öğr. Gör. Fulden DÜZAKIN YAZICIOĞLU
Gazetecilik Doç. Dr. Onur TATAR
Yeni Medya ve İletişim Dr. Zeynep ŞEHİDOĞLU
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Arş. Gör. Dr. Bahar ERİŞ KARAOĞLAN
Arş. Gör. Emre TEĞİN
Arkeoloji Arş. Gör. Dr. Ömer CAN YILDIRIM
Batı Dilleri Edebiyatı Öğr. Gör. Devrim Özlem VAROL
Coğrafya Dr. Öğr. Üyesi Salim AZİZ
Felsefe Arş. Gör. Esen ÖZYURT
Psikoloji Dr. Öğr. Üyesi Çağrı Temuçin ÜNAL
Sanat Tarihi Doç. Dr. Solmaz BUNULDAY
Sosyoloji Arş. Gör. Fazilet DALFİDAN
Tarih Dr. Öğr. Üyesi Barış BORLAT
Türk Dili ve Edebiyatı Doç. Dr. Taner GÖK
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Arş. Gör. Merve TEMİZ Şehir ve Bölge Planlama Dr.Öğr.Üyesi Ayşenur ALBAYRAK
Peyzaj Mimarlığı Arş.Gör. Merve TEMİZ
Mühendislik Fakültesi Arş.Gör. Çiğdem ÖZ Jeofizik Mühendisliği Prof.Dr. Ali Osman ÖNCEL
Gıda Mühendisliği Arş.Gör. Burcu KAYA
İnşaat Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi F.Ayça SARAÇOĞLU
Biyomühendislik Doç.Dr. Zikriye ÖZBEK
Çevre Mühendisliği Arş.Gör. Çiğdem ÖZ    
Jeoloji Mühendisliği Doç.Dr. Öznur KARACA
Bilgisayar Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi Ali Murat TİRYAKİ
Maden Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi S.Erkan YERSEL
Harita Mühendisliği Doç.Dr. Mehmet Ali YÜCEL
Kimya Mühendisliği Arş.Gör. Sinem ALTINIŞIK
Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi  Öğr. Gör. Ulaş ÇABUK    
Sağlık Bilimleri Fakültesi Arş.Gör. Göksel ÖZTÜRK    
Siyasal Bilgiler Fakültesi Arş.Gör. Melike MUNTAŞ
Arş. Gör. Aslı TOPSOY
Uluslararası İlişkiler Arş. Gör. Aslı TOPSOY
İşletme Arş.Gör. Hüseyin ORAK
İktisat Arş.Gör. Muhlis Selman SAĞLAM
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Arş.Gör. Mustafa GÜNGÖR
Spor Bilimleri Fakültesi Öğr. Gör. Oya DEMİRCAN Antrenörlük Eğitimi Dr. Barış BAYDEMİR
Beden Eğitimi ve Spor Yönetimi Arş. Gör. Dr. Tuğçe ÖRSOĞLU
Rekreasyon Doç. Dr. Mustafa Deniz DİNDAR
Spor Yöneticiliği Arş. Gör. Onur AKGÜN
Tıp Fakültesi Dr. Şükrü Alperen KORKMAZ    
Turizm Fakültesi Doç. Dr. Murat AKSU Gastronomi ve Mutfak Sanatları Doç. Dr. Oğuz TAŞPINAR
Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği  Doç. Dr. Bekir EŞİTTİ
Turizm İşletmeciliği  Doç. Dr. Murat AKSU
Ziraat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Onur HOCAOĞLU Tarımsal Yapılar ve Sulama Arş. Gör. Umut MUCAN
Zooteknik Prof. Dr. Aynur KONYALI
Tarla Bitkileri Doç. Dr. Onur HOCAOĞLU
Tarım Ekonomisi Dr. Selma KAYALAK
Bitki Koruma Dr. Ali Kürşat ŞAHİN
Çanakkale Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Arzu KURT Enerji Yönetimi  Dr.Öğr.Üyesi Arzu KURT
Sağlık Yönetimi  Dr.Öğr.Üyesi Didem HEKİMOĞLU TUNÇ
Gıda Teknolojisi  Dr.Öğr.Üyesi Ayça AYDOĞDU EMİR
Çan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dr.Öğr.Üyesi Can KÖSE    
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Dr.Öğr.Üyesi Senem ERGAN    
Devlet Konservatuvarı Müdürlüğü Doç. Dr. Bahadır ÇOKAMAY Öğr. Gör. Barış KARABULUT  
Ayvacık Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Şeyda GÖKNUR Turizm ve Otel İşletmeciliği Öğr. Gör. Adnan ŞİMŞEK
İşletme Yönetimi Öğr. Gör. Dr. Ahmet ŞAMDAN
Spor Yönetimi Öğr. Gör. Hamza ÖNER
Bankacılık ve Sigortacılık Öğr. Gör. Fatma SEZER
Turist Rehberliği Dr. Öğr. Üyesi Fatma AKDENİZ
Geleneksel El Sanatları Öğr. Gör. Şeyda GÖKNUR
Bayramiç Meslek Yüksekokulu Doç.Dr.Sevan AĞDAMAR Ormancılık ve Orman Ürünleri Doç.Dr.Sevan AĞDAMAR
Laboratuvar TEKNOLOJİSİ Öğr.Gör.Elif ALBAYRAK
Ormancılık ve Orman Ürünleri Doç.Dr.Sevan AĞDAMAR
Spor Yönetimi Öğr.Gör. Mutlu DURMAZ
Çocuk Gelişimi Öğr.Gör.Meltem EVİN
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Öğr.Gör.İbrahim KOÇ
Biga Meslek Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Ayşin AŞKIN Elektrik ve Enerji Bölümü/Elektrik Öğr. Gör. Kerim BÖYÜKATA
Elektrik ve Enerji Bölümü/Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Öğr. Gör. Musa SİLAHCİOĞLU
Gıda İşleme Bölümü/Gıda Teknolojisi Dr. Öğr. Üyesi Fatma Burcu HARMANTEPE
Gıda İşleme Bölümü/Süt ve Ürünleri Teknolojisi Öğr. Gör. Ali Erbili BODUR
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü/Makine Öğr. Gör. Serhat FİLİZ
Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü/Mobilya ve Dekorasyon Öğr. Gör. Alaaddin UZUN
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü/Otomotiv Teknolojisi Öğr. Gör. İlkay Onur ŞERBETÇİ
Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları  Öğr. Gör. Selda TOPKAYA
Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Pazarlama Öğr. Gör. Hülya UGUR
Yönetim ve Organizasyon Bölümü/İşletme Öğr. Gör. İbrahim KIRAY
Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Kooperatifçilik Öğr. Gör. Muradiye ÖZEL ÖDÜL
Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler Öğr. Gör. Dalga BAŞARIR
Çan Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Fatma AKÇAY İş Sağlığı ve Güvenliği  Öğr.Gör. Ediz Sait YÖRÜ
El Sanatları Bölümü  Öğr.Gör. Hilal YAMAN TAŞKIRAN
Elektronik Teknolojisi Öğr.Gör. Yakup KILIÇARSLAN
Mekatronik Öğr.Gör. Recep Yavuz TURAN
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Öğr.Gör. Büke DEMİR
Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtım Doç.Dr. Doğukan TAŞER
 Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi  Doç.Dr. Doğukan TAŞER
Pazarlama Öğr.Gör. İdil ELVER
Lojistik Doç. Dr. Fatma SARF
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Doç. Dr. Fatih GÜLER
Madencilik ve Maden Çıkarma Bölümü/ Madencilik Teknolojisi Öğr. Gör. Fatma AKÇAY
Madencilik ve Maden Çıkarma/ Sondaj Teknolojisi Öğr. Gör. Fatma AKÇAY
Enerji Tesisleri İşletmeciliği Doç. Dr. Fatma SARF
Çanakkale Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Onur BAYRAM Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Öğr. Gör.Dilek KEKEÇ MORKOÇ
Çocuk Gelişimi Öğr. Gör. Dr. Emine Merve USLU
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Öğr. Gör. Ceyda TUNÇ YILANCI
Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Öğr. Gör. Meral AÇIKGÖZ
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Öğr. Gör. Muhammet HAKSEVER
İşletme Yönetimi Öğr. Gör. Mutlu BATTALOĞLU
Yerel Yönetimler Öğr. Gör. Gamze KARA
Çanakkale Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Emre ÜNAL Bilgisayar Programcılığı Öğr. Gör. Varol GÜVEN
Elektrik Dr. Öğr. Üyesi Seçkin ÖZCAN
Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Programı Doç. Dr. Muhammed YÜCEER
İnşaat Teknolojileri Öğr. Gör. Anıl AKSOY
Makine Öğr. Gör. Osman Fatih Damnalı
Giyim Üretim Teknolojisi Öğr. Gör. Alpaslan ÖNCÜL
İç Mekan Tasarımı Öğr. Gör. Gülyaz Al
Grafik Tasarımı Öğr. Gör. Gülhan APAK
Deniz Teknolojileri Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Süleyman ÖZER Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü/
Gemi İnşaatı Program
Öğr. Gör. Burak GÖZÜTOK
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü/
Sualtı Teknolojisi Programı
Dr. Öğr. Üyesi Yalçın TÖRE
Ezine Meslek Yüksekokulu Dr. İsmail Onur TUNÇ Dış Ticaret Öğr. Gör. Muhittin EKİCİ
Gıda İşleme Dr. Dilvin İPEK
Mimarlık ve Şehir Planlama  Öğr. Gör. Nagehan TÜRKSEVEN
Muhasebe ve Vergi Doç.Dr. Hanan GÜL
Pazarlama ve Reklamcılık Öğr.Gör. Ş.Ceren ULUPINAR
Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Öğr.Gör.Dr. Selda GÜVEN
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör.Bilal Baki TİRYAKİ Ulaştırma Hizmetleri Bölümü Öğr.Gör. Salih TORLAK
Muhasebe ve Vergi Bölümü Doç. Dr. Polat YÜCEKAYA
Yönetim ve Organizasyon Prof. Dr. Dilek DÖNMEZ POLAT
Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Doç. Dr. Mesut BOZKURT
Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri Doç.Dr.Ayşe SÜNNETÇİOĞLU
Gökçeada Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Yağmur AKARSU    
Lapseki Meslek Yüksekokulu Dr. Mehmet GÜMÜŞ    
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Şamil ÖZTÜRK Eczane Hizmetleri Öğr.Gör.İlke KARAKAŞ
Yenice Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Şadiye AYDIN Ormancılık Bölümü  Öğr. Gör. Erhan SEYİS
Dış Ticaret Bölümü Öğr. Gör. Nihal ÇELİK
Veterinerlik Bölümü  Öğr. Gör. Zişan ÇÖLGEÇEN
Yönetim ve Organizasyon Bölümü Öğr. Gör. Handenur SUNAL IŞIK
Adalet Bölümü Öğr. Gör. Süleyman CEYHAN
El Sanatları Bölümü Öğr. Gör. Nilay KARAMAN
Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü I. Öğretim Öğr. Gör. Şadiye AYDIN
Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü II. Öğretim Öğr. Gör. Öznur KONCAGÜL