Yetenek Kapısı

https://www.yetenekkapisi.org Gençler, İşverenler Ve Kariyer Merkezleri'nin Dijital Etkileşim Platformu

Binlerce işverenin üniversite öğrenci ve mezunlarına yönelik kariyer imkânlarından hemen haberdar olmak ve üniversite kariyer merkezinin sunduğu hizmetlerden kolayca yararlanabilmek istiyorsan doğru adres Yetenek Kapısı. İş/Staj ilanları, kariyer danışmanlığı, kariyer fuarları, etkinlikler ve çok daha fazlasına tek bir tık ile ulaşabilirsin.

Neler Yapabilirsin?

Kariyer yolcuğun için önemli bir adım atmak ister misin? Güncel iş / staj ilanları, etkinlikler ve kariyer danışmanlığı hizmeti gibi çok sayıda fırsatlar içeren Yetenek Kapısı ile kariyer yolculuğu artık daha keyifli!

İş/Staj İlanları

Kamu ve özel sektörden binlerce işverenin yıl boyunca yayımladıkları ve bazıları sadece senin üniversitene özel açılan ilanları takip edip, ilgilendiklerine başvurabilirsin.

Etkinlikler

İşverenler, Üniversite Kariyer Merkezleri, fakülteler ve öğrenci kulüpleri tarafından düzenlenen atölye/örnek olay çalışmaları, seminerler, yarışmalar, teknoloji kampları gibi kariyer gelişimine katkı sağlayacak farklı alanlardaki etkinlikleri inceleyebilir ve sana uygun olanlara başvuru yapabilirsin.

Kariyer Fuarları

Yüzlerce işverenin yer aldığı ve çok sayıda kariyer fırsatının sunulduğu fuarlara kaydolarak katılım gösterebilir ve fırsatları yakalayabilirsin.

Duyurular

Eğitim programları, burslar, etkinlikler ve daha birçok duyuruya tek bir dijital platform üzerinden ulaşabilirsin.

Kariyer Danışmanlığı

Kariyer yönetimi ve iş arama süreçlerine yönelik soruların için sisteme kayıtlı kariyer danışmanlarından randevu alarak çevrim içi ya da yüz yüze görüşme yapabilirsin.

Nasıl Kullanırsın?

'Kayıt Ol' butonuna tıkla, bilgilerini doldur, e-posta adresine gelen aktivasyon linkine tıklayarak hesabını aktifleştir ve giriş yap. Tebrikler! Kariyerine açılan kapıyı araladın, artık tüm kariyer fırsatları bir adım uzağında!

Yetenek Kapısı Üniversitelerin Kariyer Merkezleri tarafından kullanılmakta ve yönetilmektedir. Bu nedenle Platform ile ilgili teknik sorular dışındaki her türlü konuda ilgili üniversitenin Kariyer Merkezinden destek alabilirsiniz.

Teknik bir problem ile karşılaşmanız ya da sorularınız olması halinde destekyetenekkapisi.org e-posta adresine bildirebilirsiniz. Teknik ekipler en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Ekler

1 Yetenek Kapısına Neden Kayıt Olmalısın.pdf
2 Yetenek Kapısına Nasıl Kayıt Olursun.pdf